KONST / Litografier / Färglitografi 14156028
nr 1415 6028
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, MB, numrerad, 2/260, vintermotiv. Bildmått: 43x62cm, yttermått inklusive ram: 59x76cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:21:19
30/8 16:39:50